|
|
| Merknaam: | NUOYING |
| Modelnummer: | NYRD900 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $240~$350/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 stuks per maand |
80GHZ Hoge Frequentie Eenvoudige Installatie 80m 120m Slimme Radar Niveautransmitters met Kleine Geïntegreerde Lensantenne
80GHz Hoge FrequentieRadar Niveautransmitter Werkingsprincipe
NYRD900 FMCW radardproducten (ook bekend als millimetergolf radar), vanwege de hogere frequentie van millimetergolven dan Ku-band radar, hebben ze belangrijke toepassingen in detectie van doelen op lange afstand, omgevingen met sterke rook en stof, beeldvorming op lange afstand, multispectrale beeldvorming, enz., en kunnen ze doelen detecteren die kleiner zijn dan microgolf radar en nauwkeurigere positionering bereiken, met hogere resolutie en sterkere vertrouwelijkheid.
◎Coherentie: Coherentie wordt geproduceerd door coherente stroomgedreven dipooloscillaties, of door niet-lineaire verschilfrequentie-effecten van coherente laserpulsen.
◎Sterke doordringbaarheid: Het heeft een sterke doordringende kracht voor niet-polaire stoffen. Veel niet-metalen niet-polaire materialen absorberen minder straling in deze band. Daarom kunnen ze worden gebruikt om de interne structuur van materialen te detecteren. Bijvoorbeeld, keramiek, karton, plastic producten, schuim, enz., zijn transparant voor elektromagnetische straling in deze band, en kunnen ook worden gebruikt voor veiligheidsdetectie op luchthavens en stations, zoals detectie van machines, explosieven en drugs, of voor detectie van soldeerverbindingen op printplaten.
◎Lage energie: De energie van millimetergolf fotonen is slechts enkele millielectronvolt, en er is geen fenomeen van röntgenionisatie en vernietiging van de te detecteren stof, dus het is niet gemakkelijk om de te detecteren stof te vernietigen.
80GHz Hoge FrequentieRadar Niveautransmitter Typische Toepassingen
1. Geschikt voor de meting in nauwe ruimtes of geleidingsbuizen
2. Toepasbaar op supergrote tanks (150m) en kleine tanks
3. Hoge precisie, hoge hygiëne graad van meting
4. Gelegenheden met complexe procesomstandigheden (mengen, verwarmingsstaven, ladders, drijvende daken, sterke stof, sterke stoom, enz.)
80GHz Hoge FrequentieRadar Niveautransmitter Technische Parameters
| Typische toepassing |
1.De emissiehoek van de elektromagnetische golf is minder dan 3 graden, geschikt voor meting in nauwe ruimtes of golfgeleidingsbuizen; 2.Geschikt voor grote tanks (150m) en kleine tanks (kleine blinde zone); 3.Hoge precisie en hoge sanitaire meting; 4.Gelegenheden met complexe procesomstandigheden (mengen, verwarmingsstaven, ladders, drijvende daken, sterke stof, sterke stoom, enz.) |
| Transmissiefrequentie | 76Hz-81Hz, FM scanfrequentiebreedte 5GHz |
| Antennevorm | Lensantenne, antiseptische lensantenne |
| Antennemateriaal | PTFE, 304+PTFE |
| Meetbereik | 0.08-150m |
| Meetnauwkeurigheid | 0.05%-0.1%F.S |
| Voeding | 24VDC, 220VAC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Proces temperatuur | -40~+130℃,-40~+260℃(≥260℃ kan worden aangepast) |
| Procesdruk | -0.1~2.0MPa |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, beugel, flens, sanitaire klem (optioneel) |
| Beschermingsgraad | IP65,IP67,IP68(optioneel) |
| Explosieveilige graad | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.
80GHz Hoge FrequentieRadar Niveautransmitter Detail Afbeelding
![]()
![]()