|
|
| Merknaam: | NUOYING |
| Modelnummer: | NYRD900 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $160~$580/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 stuks per maand |
Schroefdraad IP67 Continue Frequentie 80 GHz Radar Niveautransmitter Modulatie 120m
80GHz Radar NiveautransmitterOntwerpkenmerken
1. Goede transiënte prestaties: Gebaseerd op de zelfontwikkelde CMOS millimetergolf RF-chip, voor een compactere RF-structuur, hogere ruis-signaalverhouding.
2. De werkbandbreedte van 5 GHz zorgt voor een hogere meetresolutie en meetnauwkeurigheid van het product.
3. Coherentie: een coherente stroomgestuurde dipoolschokgeneratie of een niet-lineair differentiële frequentie-effect van een coherente laserpulsgeneratie
4. Lage energie: millimetergolf fotonenergie is slechts een paar millielectronvolt, er zal geen röntgenionisatie en vernietiging van de te detecteren substantie zijn, dus het is niet gemakkelijk om de te detecteren substantie te vernietigen.
5. Sterke penetratie: Sterke penetratie voor apolaire stoffen. Veel niet-metalen apolaire materialen absorberen minder straling in deze band en kunnen daarom worden gebruikt om de interne structuur van het materiaal te onderzoeken. Keramiek / karton / plastic producten / schuim zijn bijvoorbeeld transparant voor deze band van elektromagnetische straling, en kunnen ook worden gebruikt voor veiligheidsbewaking op luchthavens / stations, zoals het onderzoeken van machines / explosieven en drugs, of voor detectie van printplaatlassen.
80GHz Radar Niveautransmitter Technische Parameters
| Productmodel | NYRD900 |
| Transmissiefrequentie | 76Hz-81Hz, FM scanfrequentiebreedte 5GHz |
| Antennevorm | Lensantenne, antiseptische lensantenne |
| Antennemateriaal | PTFE, 304+PTFE |
| Meetbereik | 0.08-150m |
| Meetnauwkeurigheid | 0.05%-0.1% F.S |
| Voeding | 24VDC, 220VAC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Proces temperatuur | -40~+130℃, -40~+260℃ (≥260℃ kan worden aangepast) |
| Procesdruk | -0.1~2.0MPa |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, flens |
| Beschermingsklasse | IP67, IP68 (optioneel) |
| Explosieveilige klasse | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.
80GHz Radar NiveautransmitterAfbeeldingen
![]()
![]()