|
|
| Merknaam: | NUOYING |
| Modelnummer: | NYRD86 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $150~$460/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 stuks per maand |
26G RS485 Smart Digitale Lange Afstand Radar Niveaumeter Anti-corrosie IP67 Niveautransmitter Voor Vloeistoffen met SIL
NYRD86 26GHz Radar NiveautransmitterProductomschrijving
De NYRD86 Radar niveautransmitter is een 26GHz hoogfrequent radar niveau meetinstrument met een maximale meetafstand van 80 meter. De antenne is verder geoptimaliseerd en de nieuwe snelle microprocessor kan snellere signaalanalyse en -verwerking uitvoeren, zodat het instrument kan worden gebruikt voor enkele complexe meetomstandigheden.
NYRD86 26GHz Radar NiveautransmitterWerkingsprincipe
De radar niveau antenne zendt smalle microgolfpulsen uit, die via de antenne naar beneden worden verzonden. Nadat de puls golf het oppervlak van het gemeten medium raakt, wordt deze teruggekaatst en opnieuw ontvangen door het antennesysteem, en het signaal wordt naar het elektronische circuitgedeelte verzonden en automatisch omgezet in een niveau signaal (omdat de puls propagatiesnelheid extreem hoog is, bereikt de elektromagnetische golf het doel en wordt teruggekaatst naar de ontvanger. De tijd die het kost om heen en weer te gaan is bijna ogenblikkelijk).
NYRD86 26GHz Radar NiveautransmitterTechnische Parameters
| Typische toepassing | Sterk corrosieve vloeistof |
| Zendfrequentie | 26GHz |
| Productmodel | NYRD86 |
| Antennetype | Staaf type |
| Antennemateriaal | PTFE |
| Meetbereik | 20m |
| Meetnauwkeurigheid | ±5mm |
| Voeding | 24VDC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Proces temperatuur | -40~130℃ |
| Procesdruk | -0.1~1.0MPa |
| Procesaansluiting | Flens |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Explosieveilige klasse | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.
NYRD86 26GHz Radar Niveautransmitter Afbeeldingen
![]()
![]()
![]()