|
|
| Merknaam: | NUOYING |
| Modelnummer: | NYRD-SL |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $128~$860/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 stuks per maand |
Radarniveautransmitter voor fabriekstoepassingen 4-20mA Roestvrij staal met hoge precisie 26GHz Vloeistofniveausensor met 4-20mA uitgang
26GHz Radarniveautransmitter Werkingsprincipe
De radarobjectpositieantenne zendt een smalle microgolfpuls uit die via de antenne naar beneden wordt verzonden. Nadat de puls de oppervlakte van het gemeten medium raakt, wordt deze teruggekaatst en opnieuw ontvangen door het antennesysteem. Het signaal wordt naar het elektronische circuitgedeelte gestuurd en automatisch omgezet in een objectniveausignaal (omdat pulsen zo snel reizen, is de tijd die een elektromagnetische golf nodig heeft om zijn doel te bereiken en terug te kaatsen naar de ontvanger bijna onmiddellijk).
![]()
Het meetreferentiepunt: Bodemoppervlak van de schroefdraad of afdichtingsoppervlak van de flens.
Opmerking: Zorg er bij het gebruik van de radarniveautransmitter voor dat het hoogste niveau niet in het meetblinde gebied (gebied D in de figuur) komt.
26GHz Radarniveautransmitter Ontwerpkenmerken
26GHz Radarniveautransmitter Technische parameters
| Productmodel | NYRD-SL |
| Typische toepassing | Afvoeren, reservoirs, rivieren, meren, ondiepten, etc. |
| Antennemateriaal | PTFE, 304, 316, PP, PFA |
| Antennetype | Hoornantenne |
| Meetbereik | 30m, 80m (optioneel) |
| Meetnauwkeurigheid | ±3mm |
| Voeding | 24VDC (2 draads, 4 draads) |
| Mediumtemperatuur | -40~+80℃ |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, flens (optioneel) |
| Procesdruk | -0.1~2.0MPa |
| Beschermingsklasse | IP67 |
| Explosieveilige klasse | Exia II CT6 (optioneel) |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Elektrische interface | M20*1.5, ½ ″NPT |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.
26GHz Radarniveautransmitter Gerelateerd Afbeeldingen
![]()
![]()
![]()