|
|
| Merknaam: | NUOYING |
| Modelnummer: | NYRD-TJ |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $268~$730/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 stuks per maand |
Originele fabrikant van 26G contactloze radar-niveausensor 4-20mA lens type hittebestendige radar-niveautransmitters
26GHz Radar Niveausensor Ontwerpkenmerken
1. Vervaardigd met extreem stabiele materialen.
2. Gebruik geavanceerde contactloze meting.
3. Meet het niveau van vloeibare en vaste media.
4. Het kan alle media met een diëlektrische constante > 1.8 meten.
5. Het maximale meetbereik is 40m.
6. Door gebruik te maken van een tweewegsysteem en lusvoedingstechnologie, worden de voedingsspanning en het uitgangssignaal via een tweelingskabel verzonden.
7. Niet beïnvloed door ruis, stoom, stof, vacuüm en andere arbeidsomstandigheden.
8. Niet beïnvloed door veranderingen in mediumdichtheid, viscositeit en temperatuur.
26GHz Radar Niveausensor Installatievereisten
![]()
26GHz Radar Niveausensor Technische Parameters
| Productmodel | NYRD-TJ |
| Typische toepassing | Gemakkelijk te kristalliseren, dauwcondensatie, giftig, sterk corrosief, sterk stof, hygiënische kwaliteit, enz. |
| Frequentie | 26GHz |
| Nauwkeurigheid | ±3mm |
| Bereik | 40m |
| Antennemateriaal | 304L+PTFE, 316L+PTFE (optioneel) |
| Antennetype | Lensantenne |
| Echo-sampling | 100 keer/s |
| Proces temperatuur | -40~+120℃, -40~+260℃ |
| Procesdruk | -0.1~2.0MPa |
| Procesaansluiting | Flens, beugel (optioneel) |
| Elektrische interface | M20×1. 5, ½ " NPT |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART (twee/vier) /RS485/Modbus... |
| Voeding | 24VDC (twee lijnen, vier lijnen) |
| Explosieveilige klasse | Exia II CT6, Exd Ⅱ CT6 |
| Beschermingsklasse | IP67 |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van gebruikers.
26GHz Radar Niveausensor Gerelateerd Afbeeldingen
![]()
![]()
![]()