|
|
| Merknaam: | NUOYING |
| Modelnummer: | NYRD704 |
| MOQ: | 1 pc |
| Prijs: | $350~$500/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 stuks per maand |
NYRD704 1.8GHz Radarniveaumeter 4-20mA 6m Radarniveausensor voor Slurry Opslagtank en Cement Silo met IP67
NYRD704 1.8GHz Geleide Golf Radarniveaumeter Werkingsprincipe
De hoogfrequente microgolfpuls die door de geleide golf radar wordt uitgezonden, reist langs de detectie-eenheid (staalkabel of stalen staaf). Wanneer het gemeten medium wordt aangetroffen, verandert de diëlektrische constante, wat reflectie veroorzaakt, en een deel van de pulsenergie wordt teruggekaatst. Het tijdsinterval tussen de uitgezonden puls en de gereflecteerde puls is recht evenredig met de afstand tot het gemeten medium.
NYRD704 1.8GHz Geleide Golf Radarniveaumeter Toepassingsgebieden
1. Voedingsmiddelen: Sapfabriek, melkfabriek, brouwerij opslagtank, etc.
2. Farmaceutica: Chinese farmaceutische opslagtanks, separators, fermentatietanks, etc.
3. Waterbehandeling: Reservoirs, beerputten, waterbehandelingsinstallaties, bezinktanks, diepe putten, drinkwaternetwerken, etc.
4. Papier: Opslagtoren, silo voor chemische materialen, etc.
5. Overige: Steenhouwerij, milieubescherming, scheepsbouw en andere industrieën.
NYRD704 1.8GHz Geleide Golf Radarniveaumeter Technische Parameters
| Productmodel | NYRD704 |
| Typische toepassing |
Vloeistoffen, vooral voor vloeistoffen met roeren en lage diëlektrische constante |
| Antennemateriaal | 304 |
| Antennetype | Staafantenne |
| Meetbereik | 6m |
| Meetnauwkeurigheid | ±1mm |
| Voeding | 24VDC (twee-draads, vier-draads) |
| Mediumtemperatuur | -40~+130℃ |
| Procesaansluiting | Schroefdraad, flens (optioneel) |
| Procesdruk | -0.1~0.3MPa |
| Beschermingsklasse | IP67 |
| Explosieveilige klasse | Exia II CT6 (optioneel) |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Elektrische interface | M20*1.5, ½ ″NPT |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.
NYRD704 1.8GHz Geleide Golf Radarniveaumeter Gerelateerde afbeeldingen
![]()
![]()