|
|
| Merknaam: | NUOYINGJIAYE |
| Modelnummer: | NYSP-M |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | $503.418/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 stuks/per maand |
Geen meting Dode zone RF-toelating Hoog nauwkeurig niveaumeter
Werkingsbeginsel van de RF-toegangsniveaumeter
Het RF-inschrijvingsniveau is een continu horizontaal meetproduct op basis van het principe van RF-toelating.Vergeleken met het traditionele condensatorniveauHet gebruikte een modulair ontwerp waarmee de instrumenten eenvoudig en gemakkelijk kunnen worden ingesteld.Het gebruikt huishoudens om de operatie te visualiseren en problemen op tijd op te lossenHet is ook veilig en betrouwbaar in een complexe industriële omgeving.
RF-geleidbaarheidstechnologie is een horizontale meettechnologie met unieke voordelen.de RF-geleidbaarheidstechnologie voegt het aandrijfschermcircuit en het snijcircuit toe in de elektronenunit, die onafhankelijk de impedantie en de capaciteitsweerstand kan meten.een ophanging van de impedantie en de condensatorweerstand van een ophanging is gelijk, zodat het effect van de ophanging kan worden gemeten door de faseverschuiving van het oscillerende circuit en kan worden uitgesloten van de totale uitgang.
De sonde van het RF-geleidingsinstrument wordt in een opslagtank geïnstalleerd en het RF-signaal dat wordt veroorzaakt door de potentiële verandering wordt via de sonde verkregen.De aandrijving dekking van de sonde kan voorkomen dat de RF-stroom van draaien door het ophangingsmateriaal om een ring te vormen, waardoor de nauwkeurigheid van de meetinstrumenten wordt gewaarborgd.
|
Typische toepassing |
Vloeistof, stof, vaste stof |
| Productmodellen |
NYSP-M |
| Type antenne | Flexibel kabel, geïsoleerd flexibel kabel, niet-geïsoleerd flexibel kabel, hardstaaf |
| Materiaal voor antennes | PTFE, 304, 316 |
| Meetbereik | 3m, 20m (honderden meters kunnen worden gemeten voor diepe putten, op maat) |
| Meetsnauwkeurigheid | 0.05% tot en met 0,1% F. S. |
| Stroomvoorziening | 24VDC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Procestemperatuur | -40~+130°C |
| Procesdruk | -0,1 ∼4,0 MPa |
| Procesverbinding | draad, flenst (facultatief) |
| Elektrische interface | M20 × 1.5, 1⁄2 "NPT |
| Beschermingsgraad | IP65, IP67, IP68 (optioneel) |
| Explosiebestendige graad | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (zie certificaat voor nadere informatie) |
Opmerking: De producten kunnen worden aangepast en ontworpen volgens de specifieke vereisten van de gebruikers!
Designkenmerken van RF-toegangsniveau-meters
De unieke anti-ophangingsmateriaal aandrijft afschermingscircuit ontwerp verbetert het vermogen om ophangingsmaterialen te voorkomen.
Vermogenbereik: 13 ~ 35VDC
Adaptieve proefprocestemperatuur. -100 °C ~ 800 °C
Geen dodehoekmeting kan worden toegepast op een horizontale meetwaarde van 12 centimeter of zelfs een paar centimeter
Het maximale meetbereik kan honderden of zelfs honderden meters bereiken.
De interfacemeting van kleverige materialen is het grootste voordeel van het instrument
Stabiel en betrouwbaar vermogen, bestand tegen meel, ruw, waterdamp, kristal en wassen
Geen onderhoud, geen oefenonderdelen, niet gemakkelijk te slijten onderdelen, geen regelmatig schoonmaken, onderhoud en debugging