|
|
| Merknaam: | NUOYINGJIAYE |
| Modelnummer: | NYSP-M |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | $503.418/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 stuks/per maand |
RF-toegang Viskose materialen Interface Meetspeilmeter
Werkingsbeginsel van de RF-toegangsniveaumeter
Rf-inclusie niveau is een continu niveau meetproduct op basis van RF-inclusie principe.Vergeleken met de conventionele condensatorfaseHet gebruikte een modulair ontwerp en kan gemakkelijk worden ingesteld instrumenten.Het gebruikt het huis om de activiteiten te visualiseren en problemen tijdig op te lossenHet is ook veilig en betrouwbaar in complexe industriële omgevingen.
Rf-geleidbaarheidmetingstechnologie is een niveau-metingstechnologie met unieke voordelen.RF-geleidingstechnieken voegen een aandrijfschermcircuit en een koppelcircuit toe aan de elektronische eenheid, waardoor onafhankelijke metingen van impedantie en capaciteitsweerstand mogelijk zijn.De wetten van de fysica berekenen dat de impedantie van elke suspensie en de capaciteitsweerstand van elke suspensie gelijk zijn, zodat het effect van de ophanging kan worden gemeten door de faseverschuiving van het oscillerende circuit en kan worden uitgesloten van de totale uitgang.
De sonde van de RF-geleidingsmeter wordt in de opslagtank geïnstalleerd en het RF-signaal dat wordt veroorzaakt door de verandering van het elektrisch potentieel wordt via de sonde verkregen.De probe aandrijving dekking voorkomt dat de RF-stroom wordt afgeleid door de ophanging materiaal om een ring te vormen, waardoor de nauwkeurigheid van de meetinstrumenten wordt gewaarborgd.
|
Typische toepassing |
Vloeistof, stof, vaste stoffen.Interface voor viskeuze materialen |
| Productmodellen |
NYSP-M |
| Type antenne | Flexible kabel, geïsoleerde flexibele kabel,harde staaf |
| Materiaal voor antennes | PTFE, 304, 316 |
| Meetbereik | 0~20m (honderden meters kunnen worden gemeten voor diepe putten, op maat) |
| Meetsnauwkeurigheid | 0.05% tot en met 0,1% F. S. |
| Stroomvoorziening | 24VDC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Procestemperatuur | -40~+130°C |
| Procesdruk | -0,1 ∼4,0 MPa |
| Procesverbinding | draad, flenst (facultatief) |
| Elektrische interface | M20 × 1.5, 1⁄2 "NPT |
| Beschermingsgraad | IP65, IP67, IP68 (optioneel) |
| Explosiebestendige graad | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (zie certificaat voor nadere informatie) |
Opmerking: De producten kunnen worden aangepast en ontworpen volgens de specifieke vereisten van de gebruikers!
Designkenmerken van RF-toegangsniveau-meters
Het unieke anti-ophangingsmateriaal stuwt het afschermingscircuitontwerp aan, waardoor het vermogen van het anti-ophangingsmateriaal wordt verbeterd.
Vermogenbereik: 13 ~ 35VDc
Adaptieve proefprocestemperatuur. - 100 °C ~ 800 °C
Dode hoek metingen kunnen niet worden toegepast op horizontale metingen van 12 centimeter of zelfs een paar centimeter
Het maximale meetbereik kan honderden of zelfs honderden meters zijn.
De interfacemeting van viskeuze materialen is het grootste voordeel van het instrument
Stabiel en betrouwbaar vermogen, bestand tegen het zinken van meel, ruw, waterdamp, kristal, was
Niet onderhouden, delen niet verplaatsen, delen niet gemakkelijk te dragen, niet regelmatig schoonmaken, onderhouden en debuggen