|
|
| Merknaam: | NUOYINGJIAYE |
| Modelnummer: | NYSP-M |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | $504.081/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 stuks/per maand |
RF Unieke niveau-metingstechnologie Niveaumeter
Werkingsbeginsel van de RF-toegangsniveaumeter
RF-toegangsniveaumeter is een continu niveau meetproduct op basis van RF-toegangsprincipe. Het product heeft de voordelen van hoge stabiliteit, hoge gevoeligheid en brede toepassing.In vergelijking met de traditionele capacitieve niveaumeterDe modulaire opzet maakt het instrument eenvoudig en handig in te stellen en het kan na voltooiing van de instelling voor het leven normaal en onderhoudsvrij worden gebruikt.Het stelt gebruikers in staat om de werking van de apparatuur intuïtief te begrijpen en tijdig problemen op te lossenHet is ook veilig en betrouwbaar in complexe industriële situaties.
Radiofrequentiegeleidbaarheidmetingstechnologie is een metingstechnologie voor het niveau van vloeistoffen met unieke voordelen.Hoewel dit concept erg vergelijkbaar is met de algemene capaciteitsmetingstechnologie, RF-geleidingstechnologie voegt aandrijfschildcircuit en choppercircuit toe aan de elektronische eenheid, waardoor onafhankelijke meting van impedantie en capaciteitsweerstand mogelijk is.De natuurkundige wet berekent dat de impedantie van elke ophanging gelijk is aan de capaciteitsweerstand van elke ophanging, zodat de invloed van de ophanging kan worden gemeten door de faseverschuiving van het oscillerende circuit en kan worden uitgesloten van de totale uitgang.
De sonde van de radiofrequentiegeleidingsmeter wordt in de opslagtank geïnstalleerd en het radiofrequentiesignaal dat wordt veroorzaakt door de potentiële verandering wordt via de sonde verkregen.De sonde aandrijving dekking kan voorkomen dat RF-stroom van draaien om een lus te vormen door het opgehangen materiaal, waardoor de nauwkeurigheid van de meetinstrumenten wordt gewaarborgd.
|
Typische toepassing |
Vloeistof, stof, vaste stof |
| Productmodellen |
NYSP-M |
| Type antenne | Flexible kabel, harde staaf,met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Materiaal voor antennes | PTFE, 304, 316 |
| Meetbereik | 0~20m (honderden meters kunnen worden gemeten voor diepe putten, op maat) |
| Meetsnauwkeurigheid | 0.05% tot en met 0,1% F. S. |
| Stroomvoorziening | 24VDC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus... |
| Procestemperatuur | -40~+130°C |
| Procesdruk | -0,1 ∼4,0 MPa |
| Procesverbinding | draad, flenst (facultatief) |
| Elektrische interface | M20 × 1.5, 1⁄2 "NPT |
| Beschermingsgraad | IP65, IP67, IP68 (optioneel) |
| Explosiebestendige graad | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (zie certificaat voor nadere informatie) |
Opmerking: De producten kunnen worden aangepast en ontworpen volgens de specifieke vereisten van de gebruikers!
Designkenmerken van RF-toegangsniveau-meters
Het unieke anti-ophangingsmateriaal drijft het afschermingscircuitontwerp, kan de capaciteit van anti-ophangingsmateriaal verbeteren.
Vermogenbereik: 13 ~ 35VDc
Adaptieve proefprocestemperatuur. - 100 °C ~ 800 °C
Geen blinde metingen kunnen worden toegepast op horizontale metingen van 12 centimeter of zelfs een paar centimeter
Het maximale meetbereik kan honderden of zelfs honderden meters zijn.
De interfacemeting van viskeuze materialen is het grootste voordeel van het instrument
Stabiel en betrouwbaar vermogen, bestand tegen het zinken van meel, ruw, waterdamp, kristal, was
Niet onderhouden, geen verplaatsbare onderdelen, niet gemakkelijk te slijten onderdelen, niet regelmatig schoonmaken, onderhouden en debuggen