|
|
| Merknaam: | NUOYING |
| Modelnummer: | NYUHZ-W |
| MOQ: | 1 PCS |
| Prijs: | $125 to $285/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 stuks per maand |
NYUHZ Magnetische Vlotter Niveaumeter met Hoge Afsluiting en Lekvrije Magneetklep
NYUHZ Magnetische Vlotter Niveaumeter Werkingsprincipe
Magnetische vlotter niveaumeters kunnen worden gebruikt voor de detectie van het mediumniveau van diverse torens, tanks, reservoirs, bolvormige vaten, ketels en andere apparatuur. De magnetische vlotter niveaumeter kan hoogwaardig worden afgesloten, lekvrij zijn en geschikt voor hoge temperaturen, hoge druk en corrosiebestendige toepassingen.
De magnetische vlotter niveaumeter heeft een holte (de meetbuis of hoofdbuis genoemd) voor de vlotterbol, en de holte vormt een verbinding met de container via een flens of andere geschikte verbindingsmethoden. Volgens het principe van de verbinding, met de verandering van het vloeistofniveau in de container, is het vloeistofniveau in de holte gelijk aan het vloeistofniveau in de container, waardoor de vlotterbol in de holte op en neer wordt bewogen, stijgend en dalend met het stijgen en dalen van het vloeistofniveau in de container. Op dit moment kunnen we het vloeistofniveau niet zien, dus is er een magnetische kolomindicator aan de buitenkant van de kamer geïnstalleerd.
Een permanente magneetstaal is geïnstalleerd op het grensvlak van de ondergedompelde vloeistof en het drijvende deel van de vlotter. Wanneer het vloeistofniveau in de gemeten container stijgt en daalt, stijgt en daalt de magnetische vlotter in de buis van de niveaumeter ook. De permanente magneetstaal in de vlotter wordt via magnetische koppeling overgebracht naar de magnetische kolomindicator, waardoor de rode en witte kolom 180 ° draait. Wanneer het vloeistofniveau stijgt, draait de kolom van wit naar rood, en wanneer het vloeistofniveau daalt, draait de kolom van rood naar wit. De rood-witte scheiding van de indicator is de werkelijke hoogte van het vloeistofniveau in de container, om zo een duidelijke indicatie van het vloeistofniveau te bereiken.
| Typische Toepassingen | Vloeistofniveau meting |
| Productmodel | NYUHZ |
| Installatietype | zijdelings gemonteerd, bovenaan gemonteerd |
| Hoofdmateriaal van de behuizing | 304,316 |
| Meetbereik | 0~6m |
|
Meetnauwkeurigheid |
± 3mm, ± 5mm, ± 10mm, ± 20mm (optioneel) |
| Dichtheid van het medium | ≧0.425g/cm3 |
| Dichtheidsverschil | ≧0.1g/cm3 |
| Viscositeit van het medium | ≦0.4Pa.S |
| Regeluitgang | 220VAC,1A |
| Transmissie-uitgang | 4... 20mA (voeding 24VDC) |
| Proces temperatuur | -50~+350℃ |
| Procesdruk | -0.1~+16MPa |
| Procesaansluiting | flens (optioneel) |
| Resolutie | ±1mm |
|
Beschermingsgraad |
IP65, IP67, IP68 (optioneel) |
|
Explosieveiligheidsklasse |
Exia Ⅱ CT6 Ga, Exd Ⅱ CT6 Gb (zie certificaat voor details) |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast en ontworpen volgens de specifieke eisen van de gebruiker!
NYUHZ Magnetische Vlotter Niveaumeter Ontwerpkenmerken
◎ Eenvoudige structuur, solide en betrouwbaar, stabiele werking.
◎ De ter plaatse weergegeven schaal is duidelijk en leesbaar.
◎ Het kan het vloeistofniveau meten en aangeven van corrosieve, brandbare, giftige, hogetemperatuur en roerende vloeistoffen.
◎ Meerdere installatie- en verbindingsvormen kunnen worden geselecteerd.
◎ Het ontwerpdrukbereik is van volledig vacuüm tot 10MPa.
◎ Ontwerptemperatuurbereik - 160~+450 ℃.
◎ Professioneel ontwerp kan worden uitgevoerd voor speciale druk en temperatuur.