|
|
| Merknaam: | NUOYING |
| Modelnummer: | NYUHZ-F |
| MOQ: | 1 PCS |
| Prijs: | $125 to $285/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 stuks per maand |
Werkingsbeginsel6m flens magnetische flap niveaugeiler voor vloeistofmeting
De magnetische flap-niveaumeter is ontwikkeld op basis van het principe van drijfvermogen (wet van Archimedes) in combinatie met magnetische koppeling.de drijver in de hoofdpijp van de niveausmeter stijgt en daalt ook, en de drijver Het permanent magnetische staal in de binnenkant wordt via een magnetische koppeling naar de indicator (regel) op het terrein overgebracht, die het gele licht aanstuurt.zwarte (of rood-witte) draaiende kolom om te draaienWanneer het vloeistofgehalte stijgt, verandert de draaiende kolom van wit naar rood.Het kruispunt van rood en wit van de indicator is de werkelijke hoogte van de middellopmeter in de container.
Ontwerpeigenschapvan6m flens magnetische flap niveaugeiler voor vloeistofmeting
◎eenvoudige structuur, solide en betrouwbare, stabiele werking
◎op het terrein is de schaal duidelijk, opvallend en gemakkelijk te lezen
◎het kan het vloeistofgehalte met corrosieve, ontvlambare, giftige, hoogtemperatuur- en roerende verontreinigde vloeistof meten en aangeven
◎kan meerdere installatievormen en verbindingsvormen worden geselecteerd
◎ontwerpdrukbereik: vol vacuüm tot 10 MPa
◎ontwerptemperatuurbereik: - 160 ~ + 450 °C
◎professioneel ontwerp voor speciale druk en temperatuur
Technische parametersvan6m flens magnetische flap niveaugeiler voor vloeistofmeting
| Typische toepassing | Meting van het vloeistofniveau |
|
productmodel |
NYUHZ |
| Installatieformulier | Aan de zijkant gemonteerd, boven gemonteerd |
| Materiaal van het lichaam | 304,316 |
| meetbereik | 0 tot 6 m |
| Meting nauwkeurigheid | ±3 mm, ±5 mm, ±10 mm, ±20 mm (kan worden geselecteerd) |
| Gemiddelde dichtheid | ≥ 0,425 g/cm3 |
| Verschil in dichtheid | ≥ 0,1 g/cm3 |
| Gemiddelde viscositeit | ≤ 0,4 Pa.S. |
| Beheersuitgang | 220VAC,1A |
| Transmissie-uitgang | 4...20mA ((stroomvoorziening 24VDC) |
| Procestemperatuur |
-50°C tot +350°C |
| Procesdruk | -0,1 tot +16 MPa |
| Procesverbinding | Flanke (keuzebaar) |
| resolutieverhouding | ± 1 mm |
| beschermingsniveaus | IP65,IP67,IP68 (kan worden geselecteerd) |
| Explosiebestendige kwaliteit | Exia II CT6 Ga,Exd II CT6 Gb ((Zie certificaat voor details) |
※ Opmerking:Het product kan worden aangepast aan de specifieke vereisten van gebruikers.