|
|
| Merknaam: | NUOYING |
| Modelnummer: | NYUHZ |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $102~$153/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 stuks per maand |
Fabriek NYUHZ Magnetische Klep Niveaumeter Vlotter Type Vloeistofniveaumeter voor Water en Brandstofniveaudetectie met Hoge Nauwkeurigheid
Fabriek NYUHZ Magnetische Klep Niveaumeter Werkingsprincipe
NYUHZ Flens Klep Magnetische Niveautransmitter heeft twee hoofdonderdelen, een holte met een drijvende bal genaamd meetbuis of hoofdbuis, en een indicatorpaneel. De holte is via flenzen of andere geschikte aansluittypes verbonden met de mediumtank. De drijvende bal die het mediumniveau in de meetbuis aangeeft, zal dus op en neer bewegen met het niveau in de tank. De drijvende bal heeft een permanente magneet die de bijbehorende magnetische gekleurde kleppen aantrekt om om te draaien. Vervolgens wordt de werkelijke waarde van het mediumniveau duidelijk weergegeven op het indicatorpaneel, zodat mensen het gemakkelijk kunnen aflezen.
Fabriek NYUHZ Magnetische Klep Niveaumeter Ontwerpkenmerken
Eenvoudige structuur, solide en betrouwbaar, stabiele werking
De schaalweergave ter plaatse is duidelijk, opvallend en gemakkelijk af te lezen
Vloeistofniveaus die gemeten en aangegeven kunnen worden zijn corrosief, brandbaar, giftig, hoge temperatuur, geroerd en vervuild
Fabriek NYUHZ Magnetische Klep Niveaumeter Technische Parameters
| Typische toepassing | Vloeistofniveaumeting |
| Meetbereik | 0~6m |
| Meetnauwkeurigheid | ±3mm, ±5mm (optioneel) |
| Mediumdichtheid | ≥0.425g/cm³ |
| Dichtheidsverschil | ≥0.1 g/cm³ |
| Mediumviscositeit | ≤0.4Pa.S |
| Besturingsuitgang | 220VAC, 1A |
| Transmissie-uitgang | 4~20mA (voeding 24VDC) |
| Proces temperatuur | -50~+350 °C |
| Procesdruk | -0.1~+16MPa |
| Procesaansluiting | Flens (optioneel) |
| Beschermingsgraad | IP67 (optioneel) |
| Explosieveilige classificatie: | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (details in certificaat) |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.
Fabriek NYUHZ Magnetische Klep Niveaumeter Gerelateerde afbeeldingen
![]()
![]()