|
|
| Merknaam: | NUOYING |
| Modelnummer: | NYUHZ |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $103~$148/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 stuks per maand |
4-20mA Magnetische Vlotter Niveaumeter Glazen Buis Drijver Vloeistofniveaumeting met SIL en CE Certificaten
4-20mA Magnetische Vlotter NiveaumeterWerkingsprincipe
NYUHZ Flens Vlotter Magnetische Niveautransmitter heeft twee hoofdonderdelen, een holte met een drijvende bal genaamd meetbuis of hoofdbuis, en een indicatorpaneel. De holte is verbonden met de mediumtank via flenzen of andere geschikte verbindingsmethoden. De drijvende bal die het mediumniveau in de meetbuis aangeeft, zal dus op en neer bewegen met het niveau in de tank. De drijvende bal heeft een permanente magneet die de bijbehorende magnetische gekleurde kleppen aantrekt om om te slaan. Vervolgens wordt de werkelijke waarde van het mediumniveau duidelijk weergegeven op het indicatorpaneel, zodat mensen het gemakkelijk kunnen aflezen.
4-20mA Magnetische Vlotter Niveaumeter Ontwerpkenmerken
◎ Meerdere installatievormen, meerdere verbindingsvormen zijn optioneel
◎ Ontwerpdrukbereik van vacuüm tot 10 MPa
◎ Ontwerptemperatuurbereik -50~+350℃
◎ Professioneel ontwerp voor speciale druk en temperatuur
4-20mA Magnetische Vlotter Niveaumeter Technische Parameters
| Typische toepassing | Meting van vloeistofniveau |
| Meetbereik | 0~6m |
| Meetnauwkeurigheid | ±3mm, ±5mm (optioneel) |
| Mediumdichtheid | ≥0.425g/cm³ |
| Dichtheidsverschil | ≥0.1 g/cm³ |
| Mediumviscositeit | ≤0.4Pa.S |
| Besturingsuitgang | 220VAC, 1A |
| Transmissie-uitgang | 4~20mA (voeding 24VDC) |
| Proces temperatuur | -50~+350 °C |
| Procesdruk | -0.1~+16MPa |
| Procesaansluiting | Flens (optioneel) |
| Beschermingsgraad | IP67 (optioneel) |
| Explosieveilige classificatie: | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (details in certificaat) |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.
4-20mA Magnetische Vlotter Niveaumeter Gerelateerde afbeeldingen
![]()
![]()