|
|
| Merknaam: | NUOYING |
| Modelnummer: | NYUHZ |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $101~$153/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 stuks per maand |
Magnetrol Capacitieve Tankniveau-indicator Hydrostatische Meter Meetzender Magnetische Vloeistofniveausensor
Magnetische Vloeistofniveausensor Ontwerpkenmerken
◎ Ontwerpdrukbereik van vacuüm tot 10 MPa
◎ Ontwerptemperatuurbereik -50~+350℃
◎ Professioneel ontwerp voor speciale druk en temperatuur
Magnetische Vloeistofniveausensor Toepassingsgebieden
De magnetische klep niveau-indicator kan worden gebruikt voor de detectie van het mediumniveau in diverse torens, tanks, groeven, bolvormige containers en ketels. Magnetische klep niveau-indicator kan hoge afdichting, anti-lekkage bereiken en is geschikt voor hoge temperatuur, hoge druk, corrosiebestendige situaties.
Magnetische Vloeistofniveausensor Technische Parameters
| Typische toepassing | Vloeistofniveau meting |
| Meetbereik | 0~6m |
| Meetnauwkeurigheid | ±3mm, ±5mm (optioneel) |
| Mediumdichtheid | ≥0.425g/cm³ |
| Dichtheidsverschil | ≥0.1 g/cm³ |
| Mediumviscositeit | ≤0.4Pa.S |
| Regeluitgang | 220VAC, 1A |
| Transmissie-uitgang | 4~20mA (voeding 24VDC) |
| Proces temperatuur | -50~+350 °C |
| Procesdruk | -0.1~+16MPa |
| Procesaansluiting | Flens (optioneel) |
| Beschermingsgraad | IP67 (optioneel) |
| Explosieveilige classificatie: | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (details in certificaat) |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.
Magnetische Vloeistofniveausensor Gerelateerde afbeeldingen
![]()
![]()