|
|
| Merknaam: | NUOYING |
| Modelnummer: | NYUHZ-FQ |
| MOQ: | 1 pc |
| Prijs: | $118~$700/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 stuks per maand |
NYUHZ-FQ Magnetische zwevende schakelaar voor watertanks met CE-certificaat SS316L Zwevende schakelaar voor waterstand
NYUHZ-FQ Magnetische zwevende niveauschakelaar voor watertanks Ontwerpkenmerken
- Ik weet het niet.◎ Op maat gemaakte ontwerp, multi-punt besturing, breed toepassingsbereik
◎ Eenvoudige structuur, gemakkelijke installatie en lage onderhoudskosten
◎ Stabiele en betrouwbare prestaties, sterke weerstand tegen bliksem en interferentie
NYUHZ-FQ Magnetische zwevende niveauschakelaar voor watertanks Technische parameters
| Productmodel | NYUHZ-FQ |
| Typische toepassing | Meting van het vloeistofniveau |
| Floatmateriaal | F4, PP, 304, PTFE |
| Omgevingstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Gemiddelde temperatuur | -20°C tot +125°C |
| Signaaluitgang | 4-20mA, SPDT |
| Procesdruk | -0,1 tot en met 2,0 MPa |
| Gemiddelde dichtheid | 0.5 tot en met 2.0 g/cm3 |
| Gemiddelde viscositeit | ≤ 0,05 Pa.S. |
| Procesverbinding | flenst, draad |
| Beschermingsniveau | IP65, IP67, IP68 (optioneel) |
| Explosiebestendige kwaliteit | Exia II CT6 Ga, Exd II CT6 Gb (gegevens in het certificaat) |
Opmerking: De producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruikers.
NYUHZ-FQ Magnetische zwevende niveauschakelaar voor watertanks Gerelateerde foto's
![]()
![]()