|
|
| Merknaam: | NUOYINGJIAYE |
| Modelnummer: | Nycsul-502 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | $201.672 to $268.896/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 stuks/per maand |
NYCSUL-502 Intelligente Contactloze Ultrasone Niveaumeter
NYCSUL-502 Ultrasone Niveaumeter Werkingsprincipe
De ultrasone niveaumeter wordt aan de bovenkant van de container geïnstalleerd, onder controle van de elektronische unit, zendt de sonde een straal ultrasone pulsen uit naar het te meten object, de geluidsgolven worden gereflecteerd door het oppervlak van het object, een deel van de gereflecteerde echo wordt ontvangen door de sonde en omgezet in een elektrisch signaal, gebaseerd op het tijdsverschil tussen de ultrasone golven van de emissie tot de herontvangst en de bekende geluidssnelheid om de niveauverandering te bepalen, het microgolfsignaal wordt verwerkt door de elektronische unit en uiteindelijk omgezet in een niveau-gerelateerd Het elektronische apparaat verwerkt het microgolfsignaal en zet het om in een elektrisch signaal dat gerelateerd is aan het niveau.
| Typische Toepassing | vloeistof (geen agitatie, schuim, verdamping, etc.) |
| Productmodellen | NYCSUL-502 |
| Sondetype | geïntegreerd, gesplitst, explosiebestendig, corrosiebestendig en explosiebestendig |
| Antennemateriaal | PP,PVC,PTFE,304 |
| Meetbereik | 0~40m |
| Meetnauwkeurigheid | <0,25% (meetbereik<20m), 20m) |
| Proces Temperatuur | -20~+70℃ |
| Procesdruk | - 0,1~0,1MPa (normale druk) |
| Procesaansluiting | schroefdraad, flens (optioneel) |
| Voeding | 24VDC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus… |
| Weergavemodus | vloeistofniveau en afstand (lege hoogte) |
| Instelling Uitgang | instelling bovengrens, instelling ondergrens |
| Beschermingsgraad | IP 65, IP67, IP68 (optioneel) |
| Explosiebestendige Graad | Exia ll CT6 Ga, Exib II BT6 Gb (zie certificaat voor details) |
Opmerking: De producten kunnen worden aangepast en ontworpen volgens de specifieke eisen van de gebruiker!
NYCSUL-502 Ultrasone NiveaumeterOntwerpkenmerken
Redelijk ontwerp, uitstekende prestaties, eenvoudige structuur, eenvoudige installatie, etc..
Sonde met kleine hoek voor ultrasone golven, hoog emissievermogen en hoge gevoeligheid.
Instelling van willekeurige boven- en ondergrenzen, alarminstelling, kan worden gebruikt voor continue vloeistofmeting en niveaucontrole.