|
|
| Merknaam: | NUOYING |
| Modelnummer: | NYCSUL-502 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $175~$195/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 stuks per maand |
NYCSUL-502 24VDC Gesplitste Ultrasone Niveaumeter met 4-20mA en Hart Uitgang Oliepeil Zenderafstandsmeter
NYCSUL-502 24VDC Gesplitste Ultrasone Niveaumeter Productomschrijving
NYCSUL tweeweg ultrasone niveaumeters zijn intelligente contactloze instrumenten voor het meten van vloeistofniveaus. Het product heeft automatische vermogensaanpassing, gain control, temperatuurcompensatie, het gebruik van geavanceerde detectie- en rekentechnologie, en een functie voor onderdrukking van interferentiesignalen, waardoor de meetnauwkeurigheid van het instrument fundamenteel wordt verbeterd en de authenticiteit van de meetresultaten wordt gewaarborgd. Producten kunnen breed worden toegepast voor het meten van het vloeistofniveau van diverse vloeistoffen, maar ook voor afstandsmeting.
NYCSUL-502 24VDC Gesplitste Ultrasone Niveaumeter Ontwerpkenmerken
◎ Redelijk ontwerp, uitstekende prestaties, eenvoudige structuur, gemakkelijke installatie, etc;
◎ Een sonde met kleine hoek wordt gebruikt voor ultrasone golven, met een hoog zendvermogen en hoge gevoeligheid;
◎ De instelling van de bovenste en onderste limiet en de alarminstelling op elk punt kunnen worden gebruikt voor continue vloeistofmeting en vloeistofniveaucontrole.
NYCSUL-502 24VDC Gesplitste Ultrasone Niveaumeter Technische Parameters
| Typische Toepassing | Vloeistoffen (zonder agitatie, schuim en vervluchtiging) |
| Productmodel | NYCSUL-502 |
| Type sonde | Gesplitst |
| Materiaal sonde | PP/PVC/PTFE/304 |
| Meetbereik | 0~40m |
| Meetnauwkeurigheid | <0.25% (meetbereik<20m), 20m) |
| Proces temperatuur | -20~+40℃ |
| Procesdruk | -0.1~0.1MPa (normale druk) |
| Procesaansluiting | schroefdraad, flens (optioneel) |
| Voeding | 24VDC, 220VAC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus… |
| Weergavemodus | vloeistofniveau en afstand (luchthoogte) |
| Insteluitgang | instelling bovengrens, instelling ondergrens |
| Beschermingsgraad | IP 65 |
| Explosieveilige graad | Exia ll CT6 (optioneel) |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.
NYCSUL-502 24VDC Gesplitste Ultrasone Niveaumeter Gerelateerde afbeeldingen
![]()
![]()
![]()