|
|
| Merknaam: | NUOYING |
| Modelnummer: | NYCSUL-502 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | $175~$210/pc |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 stuks per maand |
NYCSUL-502 Ultrasone Niveaumeter voor Diverse Vloeistoftanks met Gesplitste Sonde
NYCSUL-502 Ultrasone Niveaumeter Productomschrijving
NYCSUL tweeweg ultrasone niveaumeters zijn intelligente contactloze vloeistofniveaumeetinstrumenten. Het product heeft automatische stroomaanpassing, versterkingsregeling, temperatuurcompensatie, het gebruik van geavanceerde detectie- en rekentechnologie, functie voor onderdrukking van interferentiesignalen, waardoor de meetnauwkeurigheid van het instrument fundamenteel wordt verbeterd, om de authenticiteit van de meetresultaten te waarborgen. Producten kunnen breed worden gebruikt voor het meten van het vloeistofniveau van verschillende vloeistoffen, maar ook voor afstandsmeting.
NYCSUL-502 Ultrasone Niveaumeter Toepassingsgebieden
Ultrasone vloeistofniveaumeters kunnen worden gebruikt voor continue vloeistofniveaumeting. Veel gebruikt in: aardolie, chemische industrie, meststoffen, metallurgie, aardgas, energiecentrales, machinebouw, schepen, farmaceutische fabrieken, afvalwaterzuivering, voedsel, wijn en andere industriële gelegenheden voor vloeistofniveaudetectie en -regeling.
NYCSUL-502 Ultrasone Niveaumeter Technische Parameters
| Typische Toepassing | Vloeistoffen (zonder agitatie, schuim en vervluchtiging) |
| Productmodel | NYCSUL-502 |
| Type sonde | Gesplitst |
| Materiaal sonde | PP/PVC/PTFE/304 |
| Meetbereik | 0~40m |
| Meetnauwkeurigheid | <0.25% (meetbereik<20m), 20m) |
| Proces temperatuur | -20~+40℃ |
| Procesdruk | -0.1~0.1MPa (normale druk) |
| Procesaansluiting | schroefdraad, flens (optioneel) |
| Voeding | 24VDC, 220VAC |
| Signaaluitgang | 4...20mA/HART/RS485/Modbus… |
| Weergavemodus | vloeistofniveau en afstand (luchthoogte) |
| Instelling uitgang | instelling bovengrens, instelling ondergrens |
| Beschermingsgraad | IP 65 |
| Explosieveilige graad | Exia ll CT6 (optioneel) |
Opmerking: Producten kunnen worden aangepast aan de specifieke eisen van de gebruiker.
NYCSUL-502 Ultrasone Niveaumeter Gerelateerde afbeeldingen
![]()
![]()
![]()